Індивідуальна консультація

АНГЛІЙСЬКА
'ПІД КЛЮЧ'
З НУЛЯ ДО B2!

Як швидко вивчити англійську, коли дуже терміново треба, а часу вчити зовсім немає?

За 35 хвилин безкоштовної діагностичної консультації ви отримаєте чіткий план дій, як освоїти англійську з нуля та вийти на добрий рівень у найближчі 6 місяців!

me

ЩО МИ РОЗГЛЯДЕМО НА ДІАГНОСТИЧНІЙ КОНСУЛЬТАЦІЇ?

1.

ВИЗНАЧЕННЯ ВАШОГО  РІВНЯ ВОЛОДННЯ МОВОЮ;

2.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПЛАН НАВЧАННЯ ПІД ВАШІ ТЕРМІНИ;

3.

ПІДБІР ПРОГРАМИ ПІД ВАШ ЗАПИТ;

4.

ДОКЛАДНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ, ЩО РОБИТИ, ЩОБ ОСВОЇТИ МОВУ ШВИДКО.

ПРОГРАМА НАВЧАННЯ ДЛЯ ІНДИВІДУАЛЬНИХ УРОКІВ

  • Курс англійської граматики, який навчить вас правильно будувати англійські речення та грамотно формулювати свої думки англійською мовою. Ви освоїте основні граматичні правила для рівнів A1-B2.

  •  
  • Курс для туристів, який допоможе освоїти лексику, необхідну для поїздок за кордон і навчить спілкуватися з іноземцями в будь-яких життєвих ситуаціях за кордоном.

  •  
    • Ви опануєте основні розмовні теми, необхідні для тих, хто вже живе в англомовній країні або планує туди переїхати.


    • Ви зможете вибрати список тем та внести будь-які побажання під час навчання.

Курс сконцентрований на посилений набір словникового запасу. Практика розмовної мови дозволить впевнено спілкуватися англійською на різні розмовні теми з носіями мови, а також читати та дивитися фільми англійською мовою.

Практика аудіювання, яка дозволить розуміти розмовну мову носіїв мови, а також розуміти неадаптовані аудіо та відео англійською мовою.

ЯКІ РЕЗУЛЬТАТИ ВИ ОТРИМАЄТЕ?

1.

Ви вивчите основні граматичні правила: побудова речень, усі часи, артиклі тощо, що допоможе вам легко будувати речення і грамотно говорити англійською мовою;

2.

Ви оволодієте необхідною  лексикою для подорожей і зможете спілкуватися англійською в будь-яких життєвих ситуаціях (у готелі, аеропорті, магазинах, транспорті тощо); т.д)

3.

Ви освоїте розмовну англійську для повсякденного життя закордоном, щоб вміти спілкуватися англійською вдома, з друзями, колегами, на вулиці;

4.

Ви опануєте великий словниковий запас, необхідний для читання книг та перегляду фільмів англійською мовою.

МІЙ ДОСВІД

me

Мене звуть – Альона Городецька.
Я - засновник онлайн-школи англійської мови 'ESL Success'.

Досвід викладання з 2000 року.
6 років роботи в Лондоні після закінчення магістратури (Univesrity of Leeds, TESOL, 2014)

Мої дипломи та сертифікати

100% 
ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ

Коли я працюю з вами індивідуально, я завжди враховую вашу конкретну ситуацію та ваші побажання: які теми ви хочете освоїти, який рівень вам потрібно досягти і як швидко ви хочете вивчити мову, щоб ви могли одразу отримати відчутні результати найближчим часом, без марної витрати часу та грошей.

ЩО КАЖУТЬ СТУДЕНТИ?

З деякими з моїх учнів я дружу вже багато років. Вони прийшли до мене повні новачки, деякі вже у віці (55+), а зараз володіють мовою на середньому та вище-середньому рівні, живучи та працюючи в США, Канаді, Англії, ОАЕ, Данії та ін.

ЗАПИC НА ДІАГНОСТИЧНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ!

Запишіться до мене на діагностичну консультацію, і я допоможу Вам створити покроковий план навчання. Моя експертність у тому, що я одразу бачу проблемні зони та знаю, як їх швидко вирішити.

Русский Українська
error: Content is protected !!